Existuje spousta věcí, které by muži nejraději na ženách vůbec neviděli . Společně se na některé z těchto kousků v našem dnešním článku podíváme. Možná vás dokonce i překvapí, o jaké kousky se vlastně jedná.
praovní přestávka

Jednou z prvních věcí jsou kalhoty, které jsou ve stylu boyfriend. V České republice stále převládá a to zejména u mladé generace, módní vlna těsných džínů, které obepínají zadek, stehna nebo dokonce i lýtka. V západní Evropě se již vzhlíží k mnohem pohodlnějším střihům. Jestli existuje něco, co je rozhodně na prvním místě, pak je to pohodlí. Kalhoty, které jsou pevně upnuté, navozují mírný stres, kterého je všude kolem nás opravdu dost. Vypasovat pevné zadečky sice mužům v oku lahodí, ale turecké kalhoty nebo boyfriend styl je neupoutá.

Jestli je něco, co je pro ženy nesmírně praktické, pak jsou to čelenky. Jakmile si je ale začnou vkládat nad horní hranu vlasové pěšinky, muži moc dobře vědí, že se žena chystá k nějaké rutinní činnosti. Pravděpodobně k úklidu nebo sportu.
muž v dešti

Každá žena moc dobře ví, že je v letním vedru mnohem příjemnější obleknout si delší volnou sukni, nebo alespoň šaty a dát jim přednost před minisukní. Cítit se pohodlně je zkrátka opět prioritou. Muži ale nejraději svůj pohled upírají na odhalený pupík a na zvýrazněné dlouhé štíhlé nohy.

Určitě vás nepřekvapí to, že do módy vstupují výrazné barvy rtěnek a to zejména temně rudá. Ještě před několika lety byla tato barva na rtech vrcholem nevkusu a rebelství. Muži tento trend ale příliš nevítají. Preferují spíše přirozenost. Většina mužů navíc u svých žen uvítá maximálně jelení lůj.

Je naprosto přirozené, že muži na ženách milují dlouhou kštici. Dlouhé husté vlasy jsou známkou pevného zdraví. Muže prostě nepřitahují vlasy, které jsou krátké a ještě k tomu v chlapeckém střihu.

V dřívější době byl piercing symbolem rebelie. Strhává totiž pozornost a to za každou cenu. Od těchto věcí se ale v dnešní době upouští. I přesto ale existuje spousta žen, které jej nenosí pouze v pupíku ale i na obličeji. Obliba piercingu u mužů ale klesá. Nelze jej ani nikomu doporučit a to ze zdravotního hlediska.

Post Author:

You may also like

Letní láska je vzpomínkou na léto

Letní období je ideální pro to, abyste trávili všechen čas

Jádro mužské neplodnosti

Během posledních 25 let klesl počet mužských spermií o 60

Jak se smířit s tím, že vás partnerka opustila?

Rozchod není příjemná záležitost ani pro jednu stranu. Ovšem někdy