Rozchod není příjemná záležitost ani pro jednu stranu. Ovšem někdy bývá pro jednoho z partnerů výhodná, a tím pádem pro toho druhého – více bolestivá. Je to ale bohužel na denním pořádku, že se lidi zamilují a za nějaký čas jdou od sebe. Jak tedy zpracovat průběh a následky rozchodu, když zrovna prožíváte stav, kterému byste se nejraději vyhnuli?
hádka ve vztahu

Zaměřte se na příčinu rozchodu

Jestli máte za sebou rozchod s vaší partnerkou, pravděpodobně se k němu schylovalo už delší dobu. Nikdo se nerozchází ze dne na den bez předešlých problémů. Zaměřte se proto na jádro vašeho rozchodu a rozeberte si ho do hloubky, abyste dokázali pochopit, proč k němu došlo a že to byla nakonec i správná cesta.
·        Rozešla se s vámi partnera kvůli jinému muži?
·        Nebo jste ji jako muž přestal už přitahovat a takzvaně se „odmilovala“?
·        Nebrzdil jste ji při jejich plánech a životních snech?
·        Tlačila na vás kvůli založení rodiny a vy jste odmítl?
Vše vám může objasnit to, proč jste šli nakonec od sebe a v konečném důsledku vám to pomůže i smířit se s faktem, že váš vztah je už minulost.

Má cenu usilovat o návrat?

Jsou páry, které mají šanci na druhý začátek. A pak naopak jsou páry, které jsou už odepsané a dvojice kdysi zamilovaných, které se nenávratně rozešli. Jestli máte čerstvě po rozchodu, pravděpodobně ve vás kolují myšlenky k tomu, že byste chtěli vaši milovanou získat opět zpátky. Je to přirozené a časté. Byla vaše jistota, láska, člověk, se kterým jste mnoho prožil a byla vám vždy nablízku. Nedovolte však svému strachu, že jste najednou zůstal sám, aby nad vámi zvítězil. Když už jste šli od sebe, byl k tomu pádný důvod a nemá cenu vracet se opět na místo, kde se váš vztah unáhlil k jeho konci.
rozpad partnerství
Dejte si čas být na chvíli sám a mít možnosti cestovat, sportovat, užívat si volného času a být člověkem, kterého ocení časem jiná žena, která bude pro vás tou vysněnou a konečně pravou. I to, že budete chvíli sám, vám pomůže překonat vše, co jste prožil a nasměrovat vás na lepší cestu ve vašem životě.

Post Author:

You may also like

Letní láska je vzpomínkou na léto

Letní období je ideální pro to, abyste trávili všechen čas

Jádro mužské neplodnosti

Během posledních 25 let klesl počet mužských spermií o 60