Každá žena to jistě moc dobře zná. Nákupy,nákupya zase nákupy. Jedná se o první tři nejoblíbenější slova skoro každé ženy. Vždy se totiž najde nějaký ten důvod k nakupování. Ten největší a nejčastější nával nákupní horečky ale nastává zejména před a také po Vánocích. Nakupování dokonce dostalo i mezinárodní rozměr a proto se velká spousta lidí vydává každý rok a to hned ze začátku ledna na velké nákupy do Německa. Konkrétně do města Berlín. V lednu se z něj totiž stává město slev. Na slevy totiž slyší úplně každý.
účtenka za nákupy

V lednu jdou ceny módního zboží velmi rychle dolů. V této době se z Berlína doslova stává výkladní skříň. Vše je možné koupit jen za zlomek ceny. Ne nadarmo se říká, že je leden v Německu známý pod pojmem závěrečný zimní výprodej.

Pokud byste se vy sami rozhodli, že si do Berlína na začátku ledna uděláte cestu, pak vám poradíme, kam byste se měli vydat na ten nejlepší nákup.

Jestliže existují místa, která byste rozhodně neměli vynechat, pak je to Galeries Laffayette nebo KaDeWe. V Galeries najdete nespočetně mnoho obchodů. Které nabízí nejen oděvy, ale také kabelky či boty všelijakých značek.
dívka po nákupech

KaDeWe je nejznámější obchodní centrum Německa. V jeden den zde zvládne projít až 180 lidí, což rozhodně není malé číslo. Obchodní dům je navíc brán jako ikona města. Na nákup je potřeba vyhradit si několik hodin, protože je rozdělen do mnoha podlaží.

Vhodné je také navštívit bleší trh, ve kterém se setkáte s formou vintage a retro stylem. Jedná se totiž o nejoblíbenější trendy berlíňanů.

Říká vám něco T. K. Maxx? Jedná se o řetězec, která je známý svým designovým oblečením a to opravdu po celém světě. Najdete zde spoustu módních vychytávek a to opět za zlomek ceny.

Asi vás nepřekvapí, že je nakupování trendem a jestli patříte mezi ty, kteří nakupováním doslova žijí, pak byste si měli v kalendáři udělat místo.

Post Author:

You may also like

Horní zkřížený syndrom – prokletí kancelářského lidu

Horní zkřížený syndrom je v populaci velmi rozšířený. O co se

4 kroky, jak si udržet zdravé a krásné zuby

Jakmile se nám o období základní školní docházky vymění mléčné