Někdy se stane, že topíte a topíte, penízky za tepelnou energii rychle mizí a vy přitom máte dojem, že teplo v domácnosti není dostatečné, či vynaloženým nákladům úměrné. Co teď? Tehdy přichází na řadu zvážení, zda nepřišel čas prověřit celý topný systém a zjistit možné úniky tepla. Myšlenka báječná, ale jak to provést? Nebojte se, i pro tento případ existují služby, jichž můžete kdykoliv využít, a to měření úniku tepla termokamerou.

amber-1869250_960_720

Můžete se obrátit na naši firmu – za pomoci termokamery a při využití zkušeností našich techniků, odhalíme problém v topném systému či v zateplení budovy velice rychle. Tyto kontroly provedeme na vaši žádost jak u novostavby, tak třeba i před rekonstrukcí a po ní a vystavíme i výstupní protokol, jenž můžete použít coby podklad k reklamaci. Anebo nás zavolejte kdykoliv, když budete mít pocit, že dodávka tepla ve vašem domě nějak vázne. Prověříme spolehlivě celou budovu.

Při práci používáme nejen termovizní kamery s vysokým rozlišením, ale také některé další vybavení, jako jsou vlhkoměry, prostorové teploměry, přístroje k určování rosného bodu a k měření hladiny koncentrace CO2. Vlhkost a teplotu proměřujeme pomocí senzorů IOT (internet of things) pro dálkové měření stavu stavebních konstrukcí.

Termovizí a bezkontaktním měření můžeme pracovat v různých klimatických podmínkách i při různých površích fasády. Spolupracujeme na individuálních projektech rodinných domů, bytových domů i komerčních objektů.

garden-302259_960_720

Ale to není všechno. Kromě termovizního měření, provádíme poradenství v oblasti investic z hlediska úspor vytápění, pomůžeme s jeho regulací, doporučíme správné větrání, a podobně.

Pro snazší výběr naší služby jsme pro vás připravili několik „balíčků“ – tři pro rodinné domy a jeden pro dům bytový. Podle nich si sami vyberete, v jakém rozsahu máme práce provést, a uhradíte jen takovou cenu, která tomu odpovídá.

Post Author:

You may also like

OILSEED SERVIS s.r.o. a zaměstnání 

Ano, někteří lidé jsou na pracovním úřadě tak často, že

Revize elektřiny – cena

Pokud je něco, na co někteří neberou ohled nebo ani

Sociální služby

Sociální služby jsou nesmírně důležité pro člověka, který není soběstačný