Někdy se stane, že topíte a topíte, penízky za tepelnou energii rychle mizí a vy přitom máte dojem, že teplo v domácnosti není dostatečné, či vynaloženým nákladům úměrné. Co teď? Tehdy přichází na řadu zvážení, zda nepřišel čas prověřit celý topný systém a zjistit možné úniky tepla. Myšlenka báječná, ale jak to provést? Nebojte se, i pro tento případ existují služby, jichž můžete kdykoliv využít, a to měření úniku tepla termokamerou.

amber-1869250_960_720

Můžete se obrátit na naši firmu – za pomoci termokamery a při využití zkušeností našich techniků, odhalíme problém v topném systému či v zateplení budovy velice rychle. Tyto kontroly provedeme na vaši žádost jak u novostavby, tak třeba i před rekonstrukcí a po ní a vystavíme i výstupní protokol, jenž můžete použít coby podklad k reklamaci. Anebo nás zavolejte kdykoliv, když budete mít pocit, že dodávka tepla ve vašem domě nějak vázne. Prověříme spolehlivě celou budovu.

Při práci používáme nejen termovizní kamery s vysokým rozlišením, ale také některé další vybavení, jako jsou vlhkoměry, prostorové teploměry, přístroje k určování rosného bodu a k měření hladiny koncentrace CO2. Vlhkost a teplotu proměřujeme pomocí senzorů IOT (internet of things) pro dálkové měření stavu stavebních konstrukcí.

Termovizí a bezkontaktním měření můžeme pracovat v různých klimatických podmínkách i při různých površích fasády. Spolupracujeme na individuálních projektech rodinných domů, bytových domů i komerčních objektů.

garden-302259_960_720

Ale to není všechno. Kromě termovizního měření, provádíme poradenství v oblasti investic z hlediska úspor vytápění, pomůžeme s jeho regulací, doporučíme správné větrání, a podobně.

Pro snazší výběr naší služby jsme pro vás připravili několik „balíčků“ – tři pro rodinné domy a jeden pro dům bytový. Podle nich si sami vyberete, v jakém rozsahu máme práce provést, a uhradíte jen takovou cenu, která tomu odpovídá.

Post Author:

You may also like

Nechte si to vytisknout

V dnešní době už se vyrábí nejrůznějšími způsoby. Už dávno si

Kdo platí deratizaci bytu?

Napadlo vás někdy, kdo platí deratizaci bytu? Bude potřeba ve

Stěhovačka nemusí být vůbec hračka

Pokud máte před sebou perný den, v ještě pernější počasí, a