Jistě jste si i vy někdy potřebovali zapůjčit dodávku. Když jste však našli ceník půjčovného, protočily se vám panenky? Pokud si vyberete
půjčovnu dodávek Praha 4, zaručujeme vám, že s naším ceníkem budete spokojeni. Naše firma patří k nejlevnějším v regionu. Neúčtujeme si za své služby nesmyslné částky. Naopak se vám snažíme nabídnout takzvaně hodně muziky, za málo peněz. Nabízíme vám totiž mnoho benefitů, které jsou u nás běžným standardem a v jiných firmách byste je získali jen za tučný poplatek. Právě proto máme mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí vždy, když potřebují sehnat kvalitní užitkový vůz.
 transportér

Co vám tedy nabízíme

podnikové auto
 
Jistě vás zajímá, co vše vám tedy naše společnost může nabídnout. Nabízíme vám pronájem spolehlivých a samozřejmě pravidelně servisovaných dodávek nejen zde po Česku, ale také v zahraničí. Doba, na kterou si můžete dodávku vypůjčit, není nijak omezena. Vše záleží na vašich potřebách. My vám dodávku zapůjčíme na tak dlouho, jak si budete přát. Mnoho našich vozů je vybaveno tažným zařízením, což se vám jistě bude velmi hodit. Otevírací doba pro nás není směrodatná. Pokud budete potřebovat, rádi vám naše vozy zapůjčíme i mimo otevírací dobu. Na všechny naše vozy vám stačí řidičský průkaz skupiny B. Všechny naše vozy jsou v perfektním stavu. Ihned po vrácení je pečlivě kontrolujeme. Naši pracovníci jsou v této oblasti velmi zkušení a rádi vám poradí, pokud si nebudete jisti, jaký vůz bude pro vás nejvhodnější. Kromě zapůjčení samotných vozů vám nabízíme také zapůjčení dodávky nebo mikrobusu i s řidičem. Cena za tuto službu je opravdu překvapivě nízká. Činí pouhých 8 korun za jeden kilometr. Tuto službu si můžete objednat také na jízdu do zahraničí. Individuální přistup je naprostou samozřejmostí. Naši řidiči jsou spolehliví a zkušení.

Post Author:

You may also like

Nechte si to vytisknout

V dnešní době už se vyrábí nejrůznějšími způsoby. Už dávno si

Kdo platí deratizaci bytu?

Napadlo vás někdy, kdo platí deratizaci bytu? Bude potřeba ve

Stěhovačka nemusí být vůbec hračka

Pokud máte před sebou perný den, v ještě pernější počasí, a