Kdo se stěhuje na Liberecko, má velké štěstí. Z osobní zkušenosti můžeme potvrdit, že je to oblast jedna z nejkrásnějších v republice. Tamní přírodní krásy, čistý vzduch, klid a pohoda a harmonické prostředí Jizerských hor vám mohou významně napomáhat i při samotném stěhování Liberec levně.

pohled na Ještěd

Využijte volných chvil k tomu, vydat se na kole, vlakem nebo autem do přírody, kdykoli budete cítit, že je stěhovací procedura nad vaše síly. To se týká samozřejmě i situací, na které si sjednáváte profesionály. Vaše zdraví za to stojí a především si jej nikde nekoupíte. Nebudou vám platné ani vaše úspory, když si oslabíte imunitu, onemocníte nebo utrpíte úraz. Nezapomínejte, že lékařská ošetření neřeší příčinu chorob, pouze následky, a že mnohé z nich mohou být při podceňování prevence i nevratné nebo dokonce fatální.

Stěhovací firmy rozebírají a montují i nábytek – je-li to i váš případ a potřebujete přestěhovat i kuchyň nebo skříň sestavovanou na míru, stěhováci jsou na tyto situace připraveni. Mohou dokonce přizpůsobit rozměry vestavěných skříní novému prostředí, mohou upravit kuchyň podle nového konceptu (je-li to technicky možné), mohou zapojit vodovodní baterii, dřez, namontovat garnýže, nainstalovat světla, zkrátka vše, co se zabydlováním souvisí.

papírová krabice

Jak s krabicemi a balicím materiálem – budete potřebovat dostatek pevných kartonových krabic, a pokud je neseženete v obchodních centrech, dají se pronajmout u stěhovacích firem, anebo zakoupit ve specializovaných obchodech. Vsadit můžete i na osvědčenou bublinkovou fólii, s tou zabalíte takřka vše a navíc není drahá. Hodit se může i tenká pružná (flexi) fólie na balení nábytku a spotřebičů.

A co parkovací místo? Měli byste předem znát rozměry stěhovacího vozu a dle toho se zařídit s parkovacím místem jak tam, odkud se stěhujete, tak i na cílovém stanovišti. Zpoplatněných parkovacích oblastí je v Liberci mnoho, a pokud se to týká i vás, pak budete možná nuceni zažádat o výjimku na městském úřadu. Vyřízení vašeho požadavku ale může trvat až 30 dnů.

Post Author:

You may also like

Nechte si to vytisknout

V dnešní době už se vyrábí nejrůznějšími způsoby. Už dávno si

Kdo platí deratizaci bytu?

Napadlo vás někdy, kdo platí deratizaci bytu? Bude potřeba ve

Stěhovačka nemusí být vůbec hračka

Pokud máte před sebou perný den, v ještě pernější počasí, a